<
Brazil
Tanrıkent filmi tek part türkçe dublaj izle
İncele
Tanrıkent filmi tek part türkçe dublaj izle
Türkçe Dublaj
1960’larda inşa edilmiş ve 80’lerin başında Rio De Janeiro’nun en tehlikeli mahallelerinden birine dönüşmüş, sosyal konutlardan oluşan “Tanrıkent”te organize suçun destansı tarihi. Film 60’larda iki kenar mahalle çocuğunun seçtiği iki ayrı yolu takip eder.Fotoğrafçı olma hayalleri kurar ama fotoğraf makinesi alacak parası yoktur. Öte yandan, Küçük Ze çocukluğundan beri tam bir suçlu özellikleri taşır; acımasız, akıllı ve hırslıdır. Küçük yaşta planladığı bir genelev soygunu sırasında öldürmenin tadını alır, gün geçtikçe bu konudaki iştahı giderek artar. 70’lerde Ze, sakin ve becerikli Bee’nin desteğiyle, favela’nın uyuşturucu ticareti üzerindeki kontrolünü sağlamlaştırır. 80’lerin başlarında “Tanrıkent”i çetelerarası savaş sarar ve amansız genç suçlulardan oluşan yeni bir kuşak çıkıp “eskilerin” yerini almaya çalışırken, artık bir fotoğraf makinesine sahip olan Rocket, onu bu bitmek tükenmek bilmez katliam döngüsünü belgelemede kullanır...
  • 130
  • IMDb 8.3
  • 291
  • 0
Os Exterminadores do Além Contra a Loira do Banheiro tek part izle
İncele
Os Exterminadores do Além Contra a Loira do Banheiro tek part izle
Fragman
Kendilerini doğaüstü varlıklar konusunda uzman olarak nitelendiren üç gruptan oluşan bir grup, herkesin takdirini bir kez kazanmaya karar veriyor. Bunun için herkes tarafından bilinen bir varlığı yakalamak için bir plan çiziyorlar. Bu, bilinmeyen bir şekilde ölen ve ülke genelinde okulların banyolarına uğrayan hafif bir kadının ruhu: banyoda sarışın.
  • 193
  • 0

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden arpasuyu.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.