<

Michael Wong

 1. Transformers: Kayıp Çağ türkçe dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Transformers: Kayıp Çağ türkçe dublaj izle Aksiyon Macera Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Chicagonun işgalinin üzerinden 4 yıl geçmiştir. Cade Yeager kızı Tessa ile birlikte kendi halinde yaşayan bir araba tamircisi ve mucittir. Ancak günün birinde bütün Autobot ve Deceptionları dize getiren bir Optimus Primeı yapmayı başardığında, huzurlu hayatları son bulacaktır.
  • 2014
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 5.8
  • 213
  • 0
  Z Fırtınası (Z Storm) türkçe dublaj online film izle
  Tüm Bilgiler
  Z Fırtınası (Z Storm) türkçe dublaj online film izle Aksiyon Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Bu, Hong Kong Hükümetine yöneltilen ve 7 milyon Hong Kong vatandaşı dahil, Hong Kong'un en büyük finansal dolandırıcılık girişimi hakkında bir hikaye... kimse plandan özgür değildir. Hong Kong'un mali bütünlüğünü koruma dört yıl içinde, ICAC z torrent dosyasında olduğu gibi çok büyük ve iyi organize bir rakip rastlamak asla... Güney Amerika, İtalya ve Avrupa'nın yeraltı dünyasının gölgeli figürleri ... ... Hong Kong vatandaşlarının yaklaşık 150 milyon dolarlık vergi parasına karşı ... ... plan yapmaya hazır. Yüksek profilli muhasebeciler, yüksek rütbeli kanun uygulayıcı, güç avukatları, süper girişimciler; hepsi oyun hisseleri var ama hiçbiri gerçekten büyük resim kavrayabilir; onlar en çok ne istediklerini sadece var. Polis gücünün baş Komiserinin karısı ... ... kötü muamele gördüğü için ... ... yozlaştığını açıkladığında ... ... çok iyi örülmüş bir aldatmacadan ... ... kafa ipini çekmek üzere olduğunu ... ... küçük bir kız biliyordu.açgözlülük, seks, güç ... ... ve son olarak da korku. Basit şikayetin sorumluluğunu alan ıcac ajanı Lok aksini hissediyordu... onu bunca yıldır rüşvet ve yozlaşmaya karşı savaşırken ... ... sevgili karısını kaybettikten sonra bile ... ... adalete olan tutkusu. Daha fazla soruşturma cevapsız birçok soru ve gevşek biter ortaya koymuştur...Hong Kong'daki eski bir baba statüsünün Muhasebecisinin ölümü, ... ... görünüşte zararsız tanıklara ve muhbirlere yönelik tehditler ... ... ve lok'in arandığı listeyle ... ... bağlantılı gizemli bir kadının yüzeyinin ... ... ama Terminal hastalığı olan bir kız gibi basit ve trajik bir geçmişi var... Lok, internetin derinliklerine inerken ... ... eğitimli yabancı paralı askerler tarafından avlanıyor ... ... Hong Kong'un yeraltı dünyasının tarihinde çok nadir ya da hiç bir şey duymamış bir taktik! Onun üstün eski ve stretwise ICAC Başkan Yardımcısı desteği ile, Lok sonunda planın kapısını açtı, ama sadece neredeyse ona hayatı ve çekici gizemli kadın, Angel mal bir kan banyosu silah Savaşı sonra Angel.
  • 2014
  • 720p
  • 423
  • 0

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden arpasuyu.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.